Twoje zadania:

  • prowadzenie rozmów z klientami z zachowaniem najwyższej jakości świadczonych usług
  • bieżące wsparcie techniczne dla klientów (wymagające technicznych umiejętności z zakresu działania systemu ERP)
  • przyjmowanie, rejestracja i obsługa zgłoszeń w systemie informatycznym
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami
  • testowanie funkcjonalności i weryfikacja błędów
  • konfiguracje systemu

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność pracy zespołowej
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • pracowitość, samodyscyplina, konsekwencja w działaniu
  • łatwość przyswajania dużej ilości nowej wiedzy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemów klasy ERP i serwisów internetowych mile widziana
  • doświadczenie w obsłudze klienta oraz zamiłowanie techniczne będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 2500 – 3000 zł netto
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie stanowiskowe
  • spotkania integracyjne
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia zewnętrzne
  • wygodne biuro zlokalizowane w centrum miasta
  • najwyższej jakości narzędzia pracy