Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów B2B w obszarze e-commerce,
  • Prowadzenie spotkań handlowych, wideokonferencji, negocjacji i prezentacji,
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Raportowanie i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na rynku.

Nasze wymagania:

  • Umiejętności efektywnej komunikacyjnych (pisemnych i ustnych)
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Ogólna wiedza dotycząca rozwiązań z sektora IT,
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • Doświadczenie we współpracy z Klientami biznesowymi,
  • Dogłębne zrozumienie procesu i metod sprzedaży,
  • Doświadczenie z produktami SaaS lub praca w sektorze IT będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Przyjazne środowisko pracy.