Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów B2B w obszarze e-commerce
  • prowadzenie spotkań handlowych, wideokonferencji, negocjacji i prezentacji
  • reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie i planowanie działań handlowych w celu umacniania pozycji firmy na rynku

Nasze wymagania:

  • umiejętności efektywnej komunikacyjnych (pisemnych i ustnych)
  • doświadczenie w sprzedaży B2B
  • ogólna wiedza dotycząca rozwiązań z sektora IT
  • dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji
  • doświadczenie we współpracy z Klientami biznesowymi
  • dogłębne zrozumienie procesu i metod sprzedaży
  • doświadczenie z produktami SaaS lub praca w sektorze IT będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe 3500 – 4500 zł netto + premia
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • przyjazne środowisko pracy