Twoje zadania:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań IT w dziedzinie E-commerce,
  • praca przy planowaniu nowych modułów i funkcjonalności,
  • mentoring dla mniej doświadczonych kolegów,
  • koordynacja prac programistycznych.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość środowiska e-commerce,
  • znajomość baz danych,
  • doskonała znajomość php7,
  • umiejętność zarządzania zespołem programistów,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • 4 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania internetowego, w tym co najmniej 1 rok w roli lidera,
  • znajomość HTML 5, JS, jQuery, CSS3,
  • znajomość git.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Linux w stopniu zaawansowanym,
  • znajomość narzędzi do zarządzania projektami IT,
  • znajomość Github, Bitbucket, Gitlab.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 7500 – 12000 zł netto,
  • rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • spotkania integracyjne,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • pracę nad ciekawymi projektami dla znanych marek,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych.