Twoje zadania:

  • rozwój istniejących produktów firmy (IDEAerp, IDEAmagentobox, IDEA07, IDEAparcel, IDEAcloud, IDEAads)
  • identyfikowanie, definiowanie i dokumentowanie potrzeb biznesowych oraz formułowanie wymagań technicznych
  • ścisłą współpracę z działem projektowym oraz działem developerów w celu zrozumienia wymaganych funkcji, które mają być dostarczane
  • koordynowanie wdrażanych rozwiązań na rynek
  • wsparcie działań operacyjnych, w tym optymalizację procesów biznesowych

Nasze oczekiwania:

  • “min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub stanowisku technicznym (tester oprogramowania, programista)”
  • podstawowa wiedza z zakresu technologii internetowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego samodzielnego zdobywania wiedzy
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę przy wykorzystywaniu najnowocześniejszej technologii informatycznej