Twoje zadania:

  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej systemu IDEAerp oraz sklepów opartych na Magento 2
  • dbanie o aspekt wizualny bazy wiedzy
  • prowadzenie rejestru zmian systemowych i jego comiesięczna prezentacja

Nasze oczekiwania:

  • łatwość pisania i redagowania tekstów
  • umiejętność przedstawiania skomplikowanych zagadnień w prosty i zrozumiały dla użytkowników sposób
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane:

  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji / budowaniu treści na stronach internetowych
  • doświadczenie w pracy z programem magazynowo-księgowym
  • znajomość procesów biznesowych, sklepów internetowych i systemów klasy ERP

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 2500-3000 zł netto
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • kartę sportową FitProfit
  • onboarding - pełne wsparcie i wdrożenie stanowiskowe
  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia zewnętrzne
  • wygodne biuro zlokalizowane w centrum miasta
  • najwyższej jakości narzędzia pracy
  • spotkania integracyjne
  • możliwość okazjonalnej pracy zdalnej