Zakres obowiązków:

  • budowa i optymalizacja szablonów HTML/LESS/CSS
  • dostarczanie rozwiązań opartych o JavaScript (jQuery, React, Knockout)
  • wyszukiwanie i usuwanie błędów powstałych w trakcie pisania kodu
  • współpraca z programistami backendowymi i projektantami
  • utrzymanie istniejących interfejsów użytkownika
  • wdrażanie serwisów internetowych

Nasze oczekiwania:

  • min. 2 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu frontend aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość języka Javascript oraz Grunt
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS oraz LESS
  • znajomość Magento oraz PrestaShop
  • umiejętność pracy z GIT
  • chęć tworzenia wysokiej jakości oprogramowania
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia

Mile widziane:

  • znajomość metodyk CSS (np. BEM)
  • wiedza na temat szeroko pojętych technologii web
  • znajomość zagadnień dobrych praktyk UX
  • umiejętność korzystania z debuggerów js
  • umiejętność pracy pixel-perfect
  • podstawowa znajomość PHP
  • zainteresowanie najnowszymi frontend’owymi technologiami

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 55 – 75 zł netto/ godzinę
  • rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy
  • pracę nad ciekawymi projektami dla znanych marek
  • forma pracy uzależniona od Twoich potrzeb: stacjonarna, zdalna, hybrydowa