Jeżeli:

  • Bliska jest Ci znajomość technologi Java, Spring i rozumienie zasad działania baz danych SQL i NoSQL “pixel perfect”,
  • Masz wiedzę na temat szeroko pojętych technologi web
  • A dostarczanie rozwiązań opartych o JavaScript/jQuery/AngularJS przychodzi Ci z łatwością

to czekamy właśnie na Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Budowa i optymalizacja szablonów HTML/CSS,
  • Dostarczanie rozwiązań opartych o JavaScript/jQuery/AngularJS i inne,
  • Wyszukiwanie i usuwanie błędów powstałych w trakcie pisania kodu,
  • Współpraca z programistami backendowymi i projektantami,
  • Utrzymanie istniejących interfejsów użytkownika,
  • Wdrażanie serwisów internetowych,

Wymagania

  • rok doświadczenia komercyjnego w tworzeniu frontend aplikacji webowych,
  • bardzo dobra znajomość języka Javascript, bibliotek AngularJS oraz Webpack,
  • bardzo dobra znajomość HTML, CSS oraz SASS,
  • chęć tworzenia wysokiej jakości oprogramowania,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość bibliotek Jasmine, metodyk CSS (np. BEM),
  • wiedza na temat szeroko pojętych technologi web,
  • znajomość zagadnień dobrych praktyk UX,
  • znajomość technologi Java, Spring i rozumienie zasad działania baz danych SQL i NoSQL “pixel perfect”, podstawowa znajomość PHP,
  • zainteresowanie najnowszymi frontend’owymi technologiami.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 7000 zł netto,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • Rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy,
  • pracę nad ciekawymi projektami dla znanych marek,
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych.