Hosting i sklep internetowy na Magento2

Wykorzystaj możliwości Magento2. Wznieś swój e-commerce w krótkim czasie na wyższy poziom. Sklep internetowy na Magento2 za 35 000 zł.

Certyfikowani developerzy

Przejdź do kolejnej sekcji

IDEA magentobox - platforma sklepowa oparta na systemie Magento 2

Magentobox to gotowa, całkowicie skonfigurowana platforma sklepowa, oparta o platformę Magento 2. Zaawansowane rozwiązanie dla e-commerce, powstało dzięki wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia w tworzeniu i supporcie sklepów internetowych, opartych na Magento. Przy projekcie IDEA magentobox pracowali certyfikowani deweloperzy i specjaliści UX. Wszystko po to, by stworzyć platformę sklepu internetowego, która skutecznie wspiera sprzedaż w internecie.

Produkt ten dedykowany jest sprzedawcom, którzy chcą założyć e-sklep lub tym, którzy już posiadają sklep internetowy na innej platformie i chcą przejść na Magento 2. Korzystając z IDEA magentobox otrzymujesz dostęp do rozbudowanej platformy e-commerce. Wyposażonej w zaawansowane możliwości analityczne, moduły wspierające sprzedaż i nieograniczone możliwości rozbudowy funkcjonalności. Stwórz swój profesjonalny sklep internetowy w zaledwie 4 tygodnie za jedyne 35 tys zł. Zobacz bezpłatną wersję demo IDEA magentoboxa.

Sklep internetowy
na Magento za 35 tys. zł

Stworzenie sklepu na Magento 2 nie musi się wiązać z olbrzymimi kosztami. IDEA magentobox, to platforma e-commerce w przystępnej cenie. Budowa sklepu internetowego na najnowszej wersji Magento to jedynie 35 tys. zł. W tej kwocie otrzymujesz w pełni funkcjonalne rozwiązanie, wykorzystywane przez znane marki na całym świecie. Niskie koszty wdrożenia sklepu, pozwolą rozwinąć Twój e-commerce szybciej.

Oszczędzasz czas
i pieniądze

Wdrożenie IDEA magentobox, czyli oprogramowania sklepu internetowego, na najpopularniejszej na świecie, platformie Magento, jest możliwe w zaledwie 4 tygodnie. To szybsze i korzystniejsze rozwiązanie, niż standardowa budowa sklepu internetowego Magento. W krótkim czasie stworzysz e-sklep, wyposażony we wszystkie najważniejsze funkcjonalności, gwarantujące sukces w sprzedaży.

Rozwiązanie dla
wymagających

W IDEA magentobox nie masz limitu produktów czy kategorii. W sklepie internetowym opartym na Magento, możesz w łatwy sposób zarządzać stanami magazynowymi, łącznie z określeniem minimalnych progów zapasów. Zaawansowana technologia platformy ecommerce, pozwala przydzielić różne ceny dla różnych grup klientów. Mając sklep na Magento 2, nie musisz obawiać się gwałtownych wzrostów ruchu, zwiększonej ilości zamówień czy spowolnienia działania. To oprogramowanie sklepu internetowego, daje olbrzymie możliwości rozwoju sklepów internetowych B2B i B2C.

Integracje z Twoimi ulubionymi platformami

MagentoBox to w pełni funkcjonalne rozwiązanie, które możesz skonfigurować z dowolnym narzędziem m.in do płatności, dostawy, analizy czy systemami ERP.

Co nas wyróżnia

 • Wdrożenie
  35 tys. zł

 • Szybkie wdrożenie już w 4 tygodnie

 • 3 różne, w pełni responsywne szablony graficzne

 • W pełni funkcjonalny sklep na Magento2

 • Nielimitowana liczba produktów

 • Bezpieczne
  rozwiązanie

Zobacz szablony

Przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze warianty responsywnej szaty graficznej, szablony sklepu internetowego na Magento. Zaprojektowane z myślą, o jak największej konwersji. Szablony zostały stworzone przez eksperta UX tak, abyś mógł znaleźć coś odpowiedniego dla swojego biznesu. Bez problemu dopasujesz wybrany szablon platformy sklepowej do swoich potrzeb. Dzięki oprogramowaniu sklepu internetowego, szybko i profesjonalnie zaprezentujesz produkty, dodasz informacje o promocjach, nowościach czy blogowe wpisy z inspiracjami. Wybierz jeden z gotowych szablonów i zapewnij swoim klientom wygodne zakupy.

Poznaj dedykowane rozwiązania dla sklepów na Magento 2

Najczęsciej zadawane pytania

 • Jak wygląda wdrożenie?

  Wdrożenie sklepu internetowego na Magento 2 zajmuje jedynie 2 tygodnie. Jest to dużo szybsza opcja niż budowa e-sklepu od zera, która trwa kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. Cały proces przebiega bardzo sprawnie. Zaczyna się on od rozmowy, wspólnie dobieramy najlepsze rozwiązanie. Następnie certyfikowani developerzy Magento wdrażają sklep. Po tym etapie następują testy. Twój sklep jest gotowy! Możesz zacząć sprzedawać.

 • Ile kosztuję sklep internetowy?

  Całkowita opłata za sklep internetowy na Magento 2 IDEAmagentobox to zaledwie 35 tys. Koszt sklepu internetowego jest jednorazowy. Sklep należy do Ciebie, nie pobieramy stałych miesięcznych opłat za jego używanie. Napisz do nas, żeby otrzymać pełną specyfikację.

 • Czy jest limit produktów?

  Nie, nie ma limitu produktów. W IDEAmagentobox możesz dodać dowolną ilość produktów, kategorii i podkategorii. To rozwiązanie nie ogranicza Twojego biznesu, tylko pomaga przyśpieszyć jego rozwój.

 • Czy jest wersja demo?

  Tak napisz do nas. Prześlemy do Ciebie wersję demo sklepu na IDEAmagentobox.

Zwiększ swoją sprzedaż!

Dowiedz się więcej o MagentoBOX
Skontaktuj się z nami
aby rozpocząć nowy projekt