Hosting pod sklepy Magento i inne

Dbamy o bezpieczeństwo i szybkość Twojego sklepu. Możesz na nas liczyć przez 24/7. Gwarantujemy nieograniczony miesięczny transfer. Z nami nie musisz się obawiać gwałtownych zwrotów ruchu.

IDEAcloud - hosting dopasowany do potrzeb Magento i PrestaShop

IDEAcloud został stworzony na podstawie wieloletniego doświadczenia, obsługi sklepów na Magento i PrestaShop. Usługa hostingu dopasowana do Magento i PrestaShop, to niezawodne rozwiązanie dla e-sklepów, wykorzystywane przez znane marki na całym świecie. Skuteczna infrastruktura serwerowa, stworzona pod kątem najlepszej wydajności hostingu Magento, zapewniającej sprawne działanie Twojego e-commerce. Nasze rozwiązanie serwerowe, gwarantuje stabilne funkcjonowanie platform sprzedażowych. Profesjonalny zespół, na bieżąco analizuje dane i monitoruje bezpieczeństwo hostingu e-commerce. Zapewnia to natychmiastową reakcję na nietypowe zdarzenia. Serwery IDEAcloud to najlepsze miejsce dla Twojego sklepu. Zamów spersonalizowaną wycenę hostingu.

Hosting Magento stworzony z myślą o e-commerce

IDEAcloud, to hosting specjalnie dopasowany pod potrzeby e-commerce. Gwarantuje bezpieczeństwo i sprawne działanie Twojej platformy sprzedażowej. Dzięki zastosowaniu rozwiązania, opartego o kontenery bazodanowe i aplikacyjne, na maszynach z szybkim procesorem, w granicach blisko 4GHz. Zapewniamy przetwarzanie dużej ilości danych w mgnieniu oka. Wykorzystujemy maszyny wyposażone w dyski NVMe. Dzięki dedykowanemu hostingowi Magento osiągniesz lepsze wyniki w swoim e-commerce.

Skalowalny i szybki hosting

Nasze autorskie rozwiązanie oparte o MPU IDEA commerce solutions, gwarantuje dużą wydajność. Technologia Load Balancing, umożliwia skalowalność sklepu. Z naszym hostingiem, nie musisz obawiać się gwałtownych wzrostów ruchu w sklepie na Magento. Wszystkie dane przetwarzamy w czasie rzeczywistym. Ponadto monitorujemy ruch sieciowy w Twoim sklepie, przy użyciu dedykowanych narzędzi.

Niezawodny hosting dla e-sklepu

Zapewniamy wysokie bezpieczeństwo danych, nad którymi czuwa zespół profesjonalnych inżynierów. Chronimy Twój sklep przed atakami hakerskimi, przy pomocy zaawansowanych filtrów sieciowych firewall. W IDEAcloud, dobieramy rozwiązanie do potrzeb Twojego e-commerce. W stałej, miesięcznej cenie, otrzymujesz dostęp do niezawodnych i szybkich serwerów.

Dowiedz się więcej

Zalety

 • Bezpieczny

  Gwarantujemy najwyższy poziom ochrony.

 • Skalowalna
  technologia

  Nagłe zwiększenie ruchu nie wpłynie na szybkość strony.

 • Brak
  limitów danych

  Użyta technologia i maszyny wyposażone w dyski NVMe.

 • Wydajny
  hosting

  Sprawne i efektywne działanie serwerów.

 • Stała
  miesięczna opłata

  Nie musisz co chwilę wyliczać kosztów utrzymania hostingu.

Poznaj dedykowane rozwiązania dla sklepów na Magento

Najczęsciej zadawane pytania

 • Co to jest hosting Magento?

  IDEAcloud to hosting dopasowany do potrzeb Magento. Zaprojektowany tak, aby zapewnić szybszą pracę sklepu niezależnie od ilości produktów, czy ilości wejść.

 • Co to jest hosting PrestaShop?

  Hosting PrestaShop to wszystko, czego potrzebujesz sprzedając online.

 • Jaki hosting do sklepu internetowego wybrać?

  Wybierając hosting do sklepu internetowego, musisz zwrócić uwagę na szybkość działania. Nie możesz pozwolić na wolne ładowanie się sklepu. Kolejną ważną rzeczą jest bezpieczeństwo i niezawodność. To wszystko zapewnia IDEAcloud.

 • Na jaki czas zawierana jest umowa na hosting e-commerce?

  Umowa na hosting jest zawierana na czas nieokreślony.

 • Czy jest kopia zapasowa?

  Tak, codziennie wykonujemy kopie zapasowe. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa utrzymujemy je w dwóch niezależnych miejscach. Pozwala to uniknąć problemów ze sklepem internetowym i utraty danych. Jednym kliknięciem możemy przywrócić najbardziej aktualną wersję sklepu.

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej o IDEAerp