Twój sklep widoczny w Internecie

Wyróżnij swój biznes w Internecie za pomocą reklam. Wykorzystaj potencjał jaki dają płatne kampanie. Zwiększ rozpoznawalność swojej marki i docieraj do większej ilości klientów.

IDEAads - kompletna obsługa działań reklamowych w sieci

IDEAads to pakiet usług, które zwiększą widoczność Twojego biznesu w Internecie. Obecnie nie można sobie pozwolić na prowadzenie sklepu internetowego bez działań promocyjnych. Dzięki możliwościom jakie dostarczają Google, Facebook oraz Allegro możemy precyzyjnie kierować swoje reklamy, aby wyświetlić się dokładnie naszej grupie docelowej. W ostatnich latach wydatki na promocję w Internecie przewyższyły te na reklamę w mediach tradycyjnych. To pokazuje jaki potencjał leży w sieci. Największą przewagą performance marketingu nad reklamami w TV, czy ulotkami, jest mierzalność. Jesteśmy w stanie określić z jakiego miejsca w Internecie użytkownik wszedł w interakcję z reklamą i odwiedził naszą stronę i jakie działania na niej podjął. Narzędzia dostępne w sieci dają możliwość dokładnej analizy skuteczności reklamy i ocenienie rentowności kampanii.

Kto powinien korzystać z kampanii reklamowych?

Jeśli posiadasz sklep internetowy to reklama w Internecie jest dla Ciebie! Zróżnicowane typy kampanii pozwalają wybrać odpowiedni dla nas cel. Kampanie sprzedażowe takie jak Google Zakupy, czy oferty sprzedażowe Allegro Ads doskonale sprawdzą się na końcu lejka sprzedażowego, kiedy klient stoi przed decyzją zakupu. Natomiast reklamy na Facebooku skutecznie zwiększają świadomość marki i budują wizerunek. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie spełniające Twoje oczekiwania.

Google Ads - promuj swoje produkty w najpopularniejszej wyszukiwarce.

Reklamy w Google pozwalają dotrzeć do potencjalnego klienta w kluczowym momencie - podczas poszukiwań produktu, lub informacji o nim. Ilość możliwych kampanii pozwala znaleźć rodzaj idealnie dopasowany do produktu. Reklamy tekstowe i produktowe w wyszukiwarce. Kampanie banerowe w sieci reklamowej Google, która obejmuje 90% Internetu oraz mailing na Gmailu. Odpowiednio dobrana kampania pomoże Ci spełnić założone cele. Przewagą Google jest to, że płacimy dopiero za kliknięcie, a nie wyświetlenie.

Dowiedz się więcej

Reklamy na Facebooku - docieraj do klientów w social media.

Wykorzystaj możliwości największego portalu społecznościowego. Reklamy w social media to w tym momencie najszybciej rozwijający się kanał reklam online. Facebook pozwala na dużą elastyczność budżetową, nieważne jakim kapitałem dysponujemy, jesteśmy w stanie osiągnąć proporcjonalnie zadowalające wyniki. Dzięki Pixelowi Facebooka możemy docierać w social mediach do osób, które odwiedziły naszą stronę. Dodatkowo wszystkie dane zebrane podczas działań promocyjnych możemy w łatwy sposób analizować, aby poprawić wyniki przyszłych kampanii.

Dowiedz się więcej

Allegro Ads - reklama na największym serwisie sprzedażowym.

Wielu przedsiębiorców szuka nowych platform sprzedażowych. Oprócz własnego sklepu internetowego decydują się na korzystanie z platformy Allegro. Aby wyróżnić swoje produkty spośród setek innych aukcji, konieczne jest prowadzenie skutecznych akcji marketingowych. Tutaj z pomocą przychodzi Allegro Ads, możemy wypromować całą ofertę sklepu lub wybrane przez nas produkty i kontrolować zwrot z inwestycji.

Dowiedz się więcej

Zalety

 • Różnorodność kampanii

  Wybierz odpowiednią kampanię, która spełni Twoje oczekiwania i najlepiej wyeksponuje Twój produkt.

 • Liczba użytkowników

  Reklamuj się na platformach z których korzystają wszyscy klienci. Pozwól, aby Twoje produkty dotarły do potencjalnych klientów.

 • Cały lejek sprzedażowy

  Docieraj do klientów na każdym etapie zakupowym. Wykreuj potrzebę, podsyć zainteresowanie i sfinalizuj sprzedaż.

 • Korzystne formy rozliczenia

  Rozliczaj się za kliknięcie lub ilość wyświetleń. Możesz sprecyzować na jakim budżecie chcesz prowadzić działania.

 • Analiza danych

  Dzięki dostępnym narzędziom można łatwo poddać analizie zebrane dane i wyciągnąć wnioski poprawiające wyniki kampanii.

Poznaj inne dedykowanie rozwiązania dla e-commerce

Najczęsciej zadawane pytania

 • Jaki jest minimalny budżet?

  W prowadzeniu kampanii reklamowych nie ma minimalnego, ani maksymalnego budżetu. Działania promocyjne można prowadzić nawet przy niewielkich nakładach finansowych.

 • Ile kosztuje kliknięcie w reklamę?

  Koszt kliknięcia w reklamę (CPC), ustalany jest dla każdego słowa kluczowego i produktu osobno. Wszystko zależy od specyfikacji branży i konkurencyjności w sieci.

 • Który kanał promocji jest najlepszy?

  Kanał i rodzaj kampanii należy wybrać pod oczekiwane wyniki. Do celów sprzedażowych nadają zupełnie inne kampanie, niż do budowania świadomości marki.

Skontaktuj się z nami
i dowiedz się więcej o IDEAads
Skontaktuj się z nami