Specjaliści
e-commerce

Specjalizujemy się we wdrożeniach i utrzymaniu sklepów internetowych opartych o platformy, Magento, Magento 2 i PrestaShop.
O e-commerce wiemy wszystko!

Agencja e-commerce

Na sklepach internetowych znamy się jak nikt inny. Naszą dewizą jest skuteczność. Dążymy do perfekcji, bo wierzymy we wzory idealne. Wiemy, jak posługiwać się narzędziami, jakie mamy w ręku. Robimy to doskonale i rozwijamy sklepy internetowe. IDEA07 to interaktywna agencja e-commerce tworzona przez profesjonalnych grafików, programistów i webmasterów, gotowych wspinać się na kolejne szczyty. Nasze projekty rodzą się z połączenia wiedzy i pasji – a my jesteśmy dumni ze wszystkich swoich prac. Oferowany przez nas Support Premium, to najlepsza inwestycja w rozwój sklepu internetowego.

Prowadzona przez nas agencja interaktywna to zespół ekspertów e-commerce, których specjalizacją jest tworzenie sklepów internetowych i systemów ERP. Doświadczenie, wiedza i pasja, którymi dzielimy się z klientami, wykonując zlecone przez nich zadania, to gwarancja idealnie działających rozwiązań.

Projektujemy i obsługujemy sklepy internetowe na platformach Magento, a także PrestaShop, dostosowując je do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Czym się zajmujemy?

Obsługą sklepów internetowych na Magento i Magento 2. Oferujemy Support Premium, dzięki któremu nie będziesz musiał zajmować się sprawami technicznymi w e-sklepie. O wszystko zadbają nasi certyfikowani deweloperzy. Projektujemy i wdrażamy rozwiązania e-commerce skrojone na miarę w Twoich potrzeb, w oparciu o system Magento 2 i PrestaShop. Z nami Twój sklep internetowy nabierze rozpędu.

Technologie, których używamy

W naszej pracy używamy technologii zgodnej z najnowszymi światowymi trendami. Wykorzystujemy sprawdzone i bezpieczne rozwiązania. Kreujemy i tworzymy innowacyjne produkty, aby sprostać wymaganiom rynku e-commerce. Jednym z nich jest system IDEAerp, automatyzujący proces sprzedaży w sklepie internetowym.

Możesz nam zaufać,
jesteśmy certyfikowanymi deweloperami Magento.

Nasz zespół tworzą wysoko wyspecjalizowani, doświadczeni specjaliści. Ciężką pracą osiągnęliśmy status lidera branży e-commerce. Zaufały nam setki firm, w tym znane i cenione na rynku marki. Nasze autorskie rozwiązania zostały zauważone i nagrodzone w konkursach e-commerce. Praca to nasza pasja, w której każdego dnia stawiamy przed sobą ambitne cele. Możesz nam zaufać, za pomocą technologii z sukcesem rozwijamy biznesy naszych klientów.

Co nas wyróżnia

  • 200 zadowolonych klientów

  • 10 500 000 zapisanych linii kodu

  • Niezwłoczna reakcja Supportu Premium

  • Certyfikowani
    deweloperzy

  • Najnowsza
    technologia

  • Gotowość 24/7 możesz na nas liczyć

Outsourcing Magento

Planujesz założyć własny sklep internetowy na platformie Magento, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? A może poszukujesz specjalistów, którzy zaopiekują się techniczną stroną jego funkcjonowania? Skorzystaj z naszej oferty outsourcingu Magento, dzięki której Twój sklep internetowy będzie stabilnie działającą platformą sprzedażową. Profesjonalna obsługa platformy e-commerce to pewność, że nad sprawnością i bezpieczeństwem sklepu internetowego będą czuwali eksperci. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu nowych sklepów na Magento, a także konfiguracji i aktualizacji już istniejących.

Sklepy internetowe

Postaw na doświadczonych web designerów i programistów e-commerce, dla których projektowanie sklepów internetowych to codzienność. IDEA07 to agencja interaktywna, która pomoże Ci stworzyć atrakcyjną dla klientów internetową platformę sprzedażową. Skontaktuj się z nami i umów na spotkanie w Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Poznaniu czy w innym mieście. Dokładnie omówimy szczegóły całego przedsięwzięcia – czy sklep internetowy powinien wykorzystywać oprogramowanie Magento czy też Prestashop, jak wyobrażasz sobie wygląd sklepu online, a także jaka będzie cena wykonanej pracy. Tworzenie pozostaw nam i ciesz się rozwiązaniami idealnie dopasowanymi dla Twojego biznesu.

Sklepy internetowe PrestaShop

Jedną z najpopularniejszych platform, na której może działać sklep internetowy, jest oprogramowanie PrestaShop. Zaawansowane możliwości tego darmowego rozwiązania e-commerce zostały dostrzeżone przez wiele firm, a wszystko to dzięki możliwościom zbudowania całego system sprzedaży online od podstaw. Dużym atutem sklepu PrestaShop jest jego wydajność, rozbudowane funkcjonalności w zakresie prezentacji produktów, łatwość w uruchomieniu akcji promocyjnych i możliwości analityczne. Cena sklepu internetowego na Prestashop jest uzależniona od indywidualnych wymogów. Dlatego też cennik nie jest ustalany z góry, a z każdym klientem z osobna. Darmowe narzędzie jednak znacznie redukuje koszty wystartowania z biznesem online, jakim jest sprzedaż internetowa.

Case study

Skontaktuj się z nami
aby rozpocząć nowy projekt