Case study

Pyskaty Zamsz

Pyskaty Zamsz, to sklep internetowy oferujący zakup i sprzedaż markowych ubrań, butów, akcesoriów i torebek. W swojej bogatej ofercie produktów posiada znane marki premium takie jak m.in. Prada, VALENTINO, Dolce & Gabbana.

Pyskaty Zamsz

Problem

Pyskaty Zamsz to niecodzienny sklep, który potrzebował specjalnego podejścia. Nasi deweloperzy, stanęli przed wyzwaniem nie tylko poprawy działania sklepu, tak aby ułatwić i zwiększyć zakupy. Musieli oni uprościć proces zarządzanie sprzedażą. Przed pojawieniem się produktu w sklepie internetowym, jest on zgłaszany przez sprzedającego. Następnie obsługa e-sklepu sprawdza autentyczność rzeczy, fotografuję je i wystawia na sprzedaż. Cały ten proces musi działać sprawnie i szybko, tak aby klient otrzymał swój wymarzony zakup, jak najszybciej, a sprzedawca zapłatę.

Działanie

Swoje działania w pierwszej kolejności skupiliśmy na uproszczeniu sprzedaży i procesu obsługi klienta. Następnie zajęliśmy się przebudową checkout’u i rozwojem sklepu na PrestaShop.

Niecodzienne rozwiązania dla lepszej sprzedaży w Pyskaty Zamsz

Łatwiejsze zakupy

Jedną z najczęstszych przyczyn rezygnacji z zakupów w sklepie internetowym jest skomplikowany proces dokonania transakcji. W sklepie internetowym Pyskaty Zamsz przebudowaliśmy checkout. Obecnie finalizacja transakcji jest zamknięta w kilku prostych krokach. Ponadto uprościliśmy formularze, prosimy tylko o niezbędne informacje. Umożliwiliśmy dokonanie zakupu gościom. Żeby zostać klientem, nie jest konieczne zakładanie konta.

Rozbudowany system do zarządzania sprzedażą - co zmieniliśmy?

 • Sposób naliczania prowizji

  W jasny i czytelny sposób wyświetlana jest wartość prowizji sprzedażowej. Dzięki temu wystawianie kolejnych przedmiotów w sklepie Pyskatego Zamszu jest jeszcze łatwiejsze i nie pozostawia żadnych wątpliwości.

 • Serwer na miarę potrzeb sklepu

  Źle dobrany serwer, na którym spoczywa ciężar ruchu na stronie stanowi duży problem. Jego wielkość winna być dostosowana do potrzeb sklepu internetowego i rozwijana równolegle z platformą. Zmiana serwera pozwoliła na znaczące przyspieszenie ładowania strony oraz działania samego sklepu, co znacząco przekłada się na wygodę użytkowania i co najistotniejsze poprawę sprzedaży.

 • Ulepszona nawigacja

  Odpowiednio dobrane i skonfigurowane filtry produktowe w sklepie Pyskatego Zamszu to podstawa jego sprawnego działania. Pozwalają na szybkie dotarcie do konkretnej kategorii i poruszanie się wyłącznie w interesującej nas grupie tematycznej.

 • Wystawianie i zarządzanie produktem

  Dodanie produktu w sklepie Pyskatego Zamszu jest banalnie proste. Cały proces został przedstawiony za pomocą czytelnych ikonek. Wprowadzenie produktu polega jedynie na wypełnieniu prostego formularza. Intuicyjny panel do zarządzania sprzedażą umożliwia m.in. sprawdzenie statusów produktów i prowadzenie negocjacji.

Rozbudowa sklepu na PrestaShop

Po wdrożeniu niestandardowych funkcjonalności dla Pyskatego Zamszu skupiliśmy się na rozbudowie sklepu internetowego. Dodaliśmy kolekcje dla mężczyzn i specjalną zakładkę promocje. Oprócz wymienionych zmian dodaliśmy chat, który ułatwia komunikację obsługi sklepu z klientem.

Wynik

Kluczem do sukcesu projektu było poprawienie działania niestandardowych mechanizmów sprzedaży w sklepie opartym o PrestaShop. Wdrożenie nowych funkcji spowodowało przyśpieszenie działania sklepu. Zastosowane rozwiązania dla Pyskatego Zamszu są mocno niestandardowe, dopasowane do biznesowych potrzeb klienta.

Skontaktuj się z nami
aby rozpocząć nowy projekt