IDEAads

Allegro Ads

IDEAads

Dywersyfikacja działań sprzedażowych pozwala na wejście z produktami na nowe rynki i dotarcie do kolejnych odbiorców. Allegro poprzez ciągłe budowanie rozpoznawalności oraz zaufania jest aktualnie najpopularniejszym serwisem aukcyjnym w Polsce. Allegro Ads działa na modelu płatności za kliknięcie, dzięki czemu płacimy za klienta zainteresowanego naszym produktem.

Doskonałe uzupełnienie sklepu internetowego

Kampania Allegro Ads to doskonałe rozwiązanie na rozbudowanie swojej sieci sprzedaży. Z portalu korzysta 20 milionów użytkowników, którzy dokonali 32 miliony transakcji. To pokazuje jakie możliwości są na Allegro. Przejrzystość w pozyskanych danych, pozwala na łatwe wybranie jak bardziej opłacalnych aukcji.

Oferty sponsorowane

W tym przypadku reklama wyświetla się na konkretne wcześniej zdefiniowane zapytanie. Dzięki temu oferty wyświetlają się właśnie wtedy, gdy klient poszukuje produktu. Oferty sponsorowane znajdują się ponad bezpłatnymi wynikami. Daje to możliwość wyświetlania naszych produktów powyżej ofert konkurencyjnych sklepów.

Reklama graficzna

Według Allegro 76% użytkowników, szukając produktów wpisuje ogólne hasła, nie podając jego szczegółowych paramentów. Na tak wczesnym etapie procesu zakupowego świetnie sprawdzi się reklama graficzna. Jest to idealne rozwiązanie na zbudowanie świadomości marki. Dodatkowym atutem jest forma płatność – za 1000 wyświetleń reklamy. Możemy decydować, ile chcemy zapłacić za dotarcie do określonej ilości użytkowników.

Skontaktuj się z nami
aby rozpocząć nowy projekt